Aga
Alicja Barlik-Ciesińska

Mama 2-letniej Julki i 9-letniej Laury. Do czasu akcji #SERCEJULKI, to ona na ogół pomagała innym. Poza wspieraniem akcji charytatywnych, ujmowała ludziom bólu, pracując jako fizjoterapeutka w swoim gabinecie.

Studiowała fizjoterapię na UMK CM w Bydgoszczy i na AWF w Poznaniu. Aktualnie pracuje w rodzinnej firmie istniejącej od ponad 20 lat, w praktyce wdrażając ważne dla siebie wartości, takie jak rodzina i tradycja.

Dominika Matuszak

Autorka i realizatorka zbiórki #SERCEJULKI. Na co dzień dziennikarka telewizyjna, konferansjerka, organizatorka wydarzeń kulturalnych. Od lat zaangażowana w projekty wolontariackie – jako prowadząca licytacje czy koncerty charytatywne, autorka telewizyjnych materiałów dotyczących akcji pomocowych i współorganizatorka projektów artystycznych dla grup wykluczonych społecznie.

Jako absolwenta Akademii Teatralnej w Warszawie w TVP Kultura zajmuje się tematami związanymi z kulturą. W „Pytaniu na Śniadanie” w TVP2 swoją uwagę skupia na tematach medycznych i dotyczących profilaktyki zdrowotnej. Więcej na www.dominikamatuszak.pl

Europejski Korpus Solidarności to projekt dla ludzi w wieku do 30 lat. Działamy w młodym, ambitnym składzie: