2023/2024

WIECZÓR DOBRYCH MOCY

Najbardziej optymistyczne wydarzenie w Warszawie!

9 sierpnia 2024, Scena Relax ul. Złota 8 w warszawie

Występy gwiazd przeplatane licytacjami charytatywnymi, z których dochód pozwoli na organizację tygodnia “terapii pod żaglami” w formie rejsu po Mazurach dla młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych. całość dopełniona projekcjami video i prowadzona przez Dominikę Matuszak.

50 artystów i dwie godziny muzyczno-tanecznego show, wzbogaconego o aukcje charytatywne, z których dochód pozwoli spełnić marzenie dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych o terapeutycznym rejsie po Mazurach. 

120 minut pełnych dobrych mocy od artystów, nadziei, że #MusiByćDobrze, ale i wzruszeń. 

W programie popisowe utwory czołówki naszych artystów i aukcje charytatywne, gwarantujące zwycięzcom niezwykłe przeżycia, m.in. dedykowany koncert Waldemara Malickiego, jeździeckie spotkanie z Katarzyną Dowbor, przejażdżka bolidem formuły 1 na wodzie z Bartkiem Marszałkiem czy dzień na planie „Pytania na Śniadanie”. Oprócz tego kuluarowe spotkania z ulubionymi gwiazdami. 

*** Bilet-cegiełka daje szansę na wygranie rejsów po Zalewie Zegrzyńskim, voucherów do restauracji czy kursów pierwszej pomocy. Kupujesz – pomagasz – wygrywasz! Nie czekaj! 

PROGRAM

Wystąpią:

Olga Bończyk – aktorka teatralna, filmowa i wokalistka, występuje ze swoimi autorskimi recitalami i na największych koncertach w kraju, znana z ulubionych seriali Polaków i najlepszych teatralnych scen 

Gary Guthman (USA) – amerykański trębacz-solista, jazzman, kompozytor; grał m.in. z: Bee Gees, Tomem Jonesem, Arethą Franklin, Paulem Anką czy Tonym Bennettem. Wystąpił w ponad 200 koncertach cykli „Celebrity Review”, „The Palace” czy „The Tommy Banks Show” oraz jako solista w ponad 500 filharmoniach na świecie ze swoimi autorskimi projektami. 

Marcin Wyrostek – wirtuoz gry na akordeonie, ma na swoim koncie 7 platynowych płyt, jest laureatem międzynarodowych konkursów akordeonowych, wykładowcą akademicki, zwycięzcą telewizyjnego talent show

Anna Głogowska i Marcin Wrzesiński – mistrzowie tańców latynoamerykańskich, Anna Głogowska- tancerka, choreografka i prezenterka znana z m.in. z telewizyjnych show wraz ze swoim partnerem, utytułowanym tancerzem Marcinem Wrzesińskim tworzą parę z ogromną ilością sukcesów na swoim koncie, m.in. mistrzowie Kanady, II-dzy wicemistrzowie Francji, Wicemistrzowie Polski, wicemistrzowie Europy i finaliści Mistrzostw Świata oraz Europy w kategorii latinamerican showdance.

Orkiestra Reprezentacyjna Policji – 40-osobowa orkiestra muzyków – policjantów. Od 40 lat kultywuje najlepsze artystyczne tradycje podczas najważniejszych uroczystości państwowych, ale też koncertów, wydarzeń charytatywnych i prestiżowych festiwali muzycznych w Danii, Belgii, Czechach, czy Niemczech. Program choreograficzno – muzyczny ujęty w musztrze paradnej oraz bogaty i różnorodny repertuar orkiestry – począwszy od muzyki marszowej, patriotycznej, symfonicznej, po religijną oraz standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, stanowi jej najlepszą wizytówkę. 

Dominika Matuszak – twórczyni i prowadząca „Wieczór Dobrych Mocy”, dziennikarka telewizyjna (TVP), konferansjerka, założycielka Fundacji #MusiByćDobrze, autorka i realizatorka „Zbiórki Dobrych Mocy” dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych

AUKCJE CHARYTATYWNE
 • dedykowany zwycięzcy koncert kameralny Waldemara Malickiego – tylko dla Ciebie mistrz zagra kilka utworów solo na fortepianie w Warszawie (u Ciebie lub we wskazanej przez Mistrza przestrzeni), we wspólnie wybranym terminie.
  
 • dzień na planie „Pytania na Śniadanie” – zobacz kulisy telewizji w studiu najpopularniejszego programu śniadaniowego, poznaj prezenterów i całą redakcję, przekonaj się, jak telewizja wygląda „od kuchni”, odwiedzając reżyserkę czy montażownię. Realizacja w dowolnie wybranym przez zwycięzcę terminie w studiu w Warszawie.
 
 • przejażdżka bolidem formuły 1 na wodzie z Bartkiem Marszałkiem – wicemistrz świata wodnej formuły 1, jedyny Polak ścigający się w tej dyscyplinie, zaprasza na rejs swoim bolidem po Zalewie Zegrzyńskim. 200 km/h, adrenalina i emocje, które zmieniają życie. Tak zapowiada się przejażdżka pod okiem mistrza. Dobra zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – w zależności od wieku i preferencji dostosowana tempem do zwycięzcy. W 100% bezpieczna. Termin realizacji: w dniu eventu B. Marszałka
 • jeździeckie spotkanie z Katarzyną Dowbor – uwielbiana dziennikarka zaprasza do swojego domu i stadniny, gdzie poznacie jej największą pasję – jeździectwo. Realizacja we wspólnie wybranym terminie w okolicach Warszawy.
 
 • rejs z gwiazdą po Zalewie Zegrzyńskim – największa szkoła żeglarska w Polsce – Sztorm Grupa
  zaprasza na rejs po Zegrzu w wyjątkowym towarzystwie. 1,5 godziny niezapomnianych emocji w otoczeniu natury. Rejs atestowanym jachtem lub motorówką z wykwalifikowanym sternikiem. Termin realizacji do wspólnego ustalenia, od maja do października każdego sezonu.
 
 • spotkanie z gwiazdami w Scenie Relax i zaproszenie na spektakl – poznaj swoich ulubionych aktorów, przekonaj się, jak wyglądają przygotowania do spektaklu i zobacz kulisy miejsca tętniącego teatralnym życiem! Scena Relax w Warszawie zaprasza na niezapomniany wieczór w swoich gościnnych progach. Poza 2-osobowym zaproszeniem na wybrany spektakl, proponuje też spotkanie z jego aktorami! Termin realizacji do wspólnego ustalenia.
CICHA LICYTACJA
 • Rejs po Zalewie Zegrzyńskim ze Sztorm Grupą – 1,5 godziny rejsu dla 2 osób to idealna okazja, by delektować się pięknem natury i zdobyć podstawy żeglarskiej wiedzy lub ją rozwinąć. Całość prowadzona przez profesjonalnego sternika na atestowanej jednostce. Lokalizacja: Zalew Zegrzyński, termin do wspólnego ustalenia, od maja do października w każdym sezonie.

 

 • Trening jazdy na motocyklu z zawodniczką supermoto i twórczynią Fabryki Mistrzów Marzeną Chrostek – trenerka doskonalenia techniki jazdy na motocyklach zaprasza na trening dla dorosłych lub dzieci (od 3 roku życiu), na własnym sprzęcie lub Fabryki Mistrzów, poziom podstawowy dla
  amatorów lub zaawansowany. Lokalizacja: Stare Babice k. Warszawy, termin do wspólnego ustalenia

 

 • Kurs pierwszej pomocy z Fundacją Po Oparzeniu – wiedzy nigdy dość! Takiej, która ratuje życie – tym bardziej! 30 uciśnięć i 2 dechy, a może więcej? A jak w przypadku dziecka? Co zrobić, gdy się
  poparzymy? Na te i inne pytania odpowie ratownik medyczny podczas 1,5 godzinnego kursu prowadzonego specjalnie dla zwycięzcy. Lokalizacja: Warszawa, termin do wspólnego ustalenia
 • Voucher do Restauracji Marina Diana w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim – pyszne jedzenie w otoczeniu natury, z widokiem na Zalew Zegrzyński. Marina Diana to idealne miejsce na smakowity wypad za miasto, rodzinne uroczystości czy spotkanie biznesowe. I to nie tylko w wakacje! Termin realizacji: w dowolnie wybranym terminie w czasie funkcjonowania restauracji. 

 

 • Makijaż permanentny brwi w SpaForYou w Hotelu Bellotto w Warszawie od Zofii Rudkowskiej
  wykwalifikowana linergistka z 12-letnim doświadczeniem zaprasza na makijaż permanentny brwi wykonany metodą indywidualnie dobraną do zwycięzcy licytacji. Usługa obejmuje zabieg podstawowy plus uzupełnienia. Zabieg jest w pełni bezpieczni, niemal bezbolesny, a rezultaty pozostają nawet na kilka lat. Lokalizacja: Hotel Bellotto w Warszawie, termin do wspólnego ustalenia.

 

 • Sesja fotograficzna z Karoliną Harz –  fotografka, która ma na swoim koncie sesje największych polskich gwiazd, a jej zdjęcia publikowano w najlepszych polskich i zagranicznych magazynach zaprasza na
  profesjonalną sesję zdjęciową w studiu fotograficznym w Warszawie, ze wsparciem zawodowej makijażystki. Sesja na prywatne potrzeby, a może biznesowa? Idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z takimi
  zdjęciami nic tylko podbijać świat! Termin realizacji: do wspólnego
  ustalenia. Wartość rynkowa: 2500 zł