szkol_2

#ZBIÓRKA #MusiByćDobrze to projekt, w którym podpowiadamy, jak z sukcesem przeprowadzić zbiórkę pieniędzy, ale też jak psychicznie poradzić sobie w tym trudnym czasie.

Projekt realizujemy dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Korpusu Solidarności – Projekty Solidarności, którego polskim operatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. www.frse.pl

#E-book

PREMIERA: 15.12. E-BOOK DO POBRANIA BEZPŁATNIE Z NASZEJ STRONY

Nie jesteśmy w stanie zebrać pieniędzy dla innych potrzebujących. Możemy jednak pomóc, dzieląc się swoim doświadczeniem. Tak, by skrócić drogę, jaką my musiałyśmy przejść. W najgorszych chwilach powtarzałyśmy sobie jak mantra, że „MUSI BYĆ DOBRZE.” Teraz  o zaklętej w tych słowach mocy chcemy przekonać Was.

Zdradzimy Wam kulisy akcji #SERCEJULKI, by przybliżyć Was do sukcesu Waszej zbiórki. Charytatywnej, ale i każdej innej.

Jak się psychicznie przełamać i poprosić o pomoc, gdzie prowadzić zbiórkę, jak ją wypromować? Czy finał zbiórki oznacza wyłącznie radość i koniec akcji?

Na te i inne pytania odpowiemy w każdą środę o godz. 20:00, publikując na naszej stronie kolejne rozdziały BEZPŁATNEGO e-booka. 

SZKOLENIA

Swoim doświadczeniem z akcji #SERCEJULKI dzielimy się także podczas szkoleń, a w zasadzie kreatywnych spotkań, w trakcie których inspirujemy do działania obecnych i przyszłych organizatorów różnych zbiórek. Udowadniamy, że niemożliwe nie istnieje, co pokazuje przecież nasza historia. Zapraszamy na interaktywny trening motywacji, podczas którego ujawnimy kulisy naszej zbiórki i zdradzimy sposoby, jak odnieść sukces ze swoją zbiórką. Jesteśmy gotowe również do współpracy online.

Jesteście zainteresowani takim spotkaniem? Zapraszamy do kontaktu!

Promocja idei świadomego pomagania
Nawet w granicznie ekstremalnej sytuacji, jaką jest wojna, chcemy pomagać innym, dając nadzieję, że mimo wszystko #MusiByćDobrze. Stąd pomysł na ten filmik.
Obejrzyj i powtórz razem z nami: POMAGAJ, NIE PRZESTAWAJ! RAZEM ZWYCIĘŻYMY I TYM RAZEM!
 
#MusiByćDobrze na fali

www.musibycdobrze.pl  | www.sztormgrupa.pl

#MusiByćDobrze na fali to projekt dla przebywających w Polsce dzieci z ukraińskich domów dziecka.

Pomożemy im poczuć, że znów są na fali i obrały w Polsce dobry kurs na oceanie życia.

W końcu po każdym Sztormie #MusiByćDobrze.

czytaj więcej: ZBIÓRKA DOBRYCH MOCY 

KAWA #mUSIBYĆDOBRZE

bydgoskiej Bromberg Kaffee przy ul. Gdańskiej 16 możecie kupić wyjątkową. charytatywną kawę #MusiByćDobrze. 30% dochodu ze sprzedaży każdego opakowania jest przeznaczane na zbiórkę ratującą serduszko małego Kubusia oraz na działania Fundacji #MusiByćDobrze. To pyszna kawa Original Blend wypalana we własnej palarni Bromberg Kaffee!