szkol_2

#ZBIÓRKA #MusiByćDobrze to projekt, w którym podpowiadamy, jak z sukcesem przeprowadzić zbiórkę pieniędzy, ale też jak psychicznie poradzić sobie w tym trudnym czasie.

Projekt realizujemy dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Korpusu Solidarności – Projekty Solidarności, którego polskim operatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. www.frse.pl

#E-book

PREMIERA: 15.12. E-BOOK DO POBRANIA BEZPŁATNIE Z NASZEJ STRONY

Nie jesteśmy w stanie zebrać pieniędzy dla innych potrzebujących. Możemy jednak pomóc, dzieląc się swoim doświadczeniem. Tak, by skrócić drogę, jaką my musiałyśmy przejść. W najgorszych chwilach powtarzałyśmy sobie jak mantra, że „MUSI BYĆ DOBRZE.” Teraz  o zaklętej w tych słowach mocy chcemy przekonać Was.

Zdradzimy Wam kulisy akcji #SERCEJULKI, by przybliżyć Was do sukcesu Waszej zbiórki. Charytatywnej, ale i każdej innej.

Jak się psychicznie przełamać i poprosić o pomoc, gdzie prowadzić zbiórkę, jak ją wypromować? Czy finał zbiórki oznacza wyłącznie radość i koniec akcji?

Na te i inne pytania odpowiemy w każdą środę o godz. 20:00, publikując na naszej stronie kolejne rozdziały BEZPŁATNEGO e-booka. 

SZKOLENIA

Swoim doświadczeniem z akcji #SERCEJULKI dzielimy się także podczas szkoleń, a w zasadzie kreatywnych spotkań, w trakcie których inspirujemy do działania obecnych i przyszłych organizatorów różnych zbiórek. Udowadniamy, że niemożliwe nie istnieje, co pokazuje przecież nasza historia. Zapraszamy na interaktywny trening motywacji, podczas którego ujawnimy kulisy naszej zbiórki i zdradzimy sposoby, jak odnieść sukces ze swoją zbiórką. Jesteśmy gotowe również do współpracy online.

Jesteście zainteresowani takim spotkaniem? Zapraszamy do kontaktu!

Nasze najbliższe szkolenia:

6-11.02.2022 – Sanok – szkolenie „Fundrasing dla młodych artystów” podczas XVII Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” w Sanoku organizowanego przez mentora naszego projektu prof. Jarosława Drzewieckiego. Odbiorcami szkolenia będą młodzi artyści z całego świata,  prowadzącą Dominika Matuszak od lat związana ze światem kultury. Więcej o projekcie: www.interpiano.pl i www.dominikamatuszak.pl

KAWA #mUSIBYĆDOBRZE

bydgoskiej Bromberg Kaffee przy ul. Gdańskiej 16 możecie kupić wyjątkową. charytatywną kawę #MusiByćDobrze. 30% dochodu ze sprzedaży każdego opakowania jest przeznaczane na zbiórkę ratującą serduszko małego Kubusia oraz na działania Fundacji #MusiByćDobrze. To pyszna kawa Original Blend wypalana we własnej palarni Bromberg Kaffee!