Fundacja MBDKim Jesteśmy?

#MusiByćDobrze to fundacja, która wspiera organizatorów zbiórek, charytatywnych i promuje finansowanie społecznościowe. Napisaliśmy bezpłatny e-book, jak prowadzić zbiórki. Organizujemy "ZBIÓRKĘ DOBRYCH MOCY" - projekt dla dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych, który składa się z najbardziej optymistycznego wydarzenia w Warszawie, czyli "Wieczoru Dobrych Mocy" z udziałem gwiazd i "Tygodnia Dobrych Mocy", czyli "terapii pod żaglami" w formie tygodniowego rejsu po Mazurach.

O Nas
Dominika Matuszak

założycielka fundacji

Alicja Barlik-Ciesińska

Współzałożycielka Fundacji #MusiByćDobrze

Mateusz Malanowski

Realizacje Video

Operator kamery i montażysta materiałów video, student Wyższej Szkoły Bydgoskiej. Filmował w całej Polsce prestiżowe wydarzenia kulturalne o randze międzynarodowej, także w formie transmisji live. Realizował materiały video z wielu przedsięwziąć o charakterze charytatywnym w woj. kujawsko-pomorskim.

Adrianna Nowicka

Dziennikarka

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Laureatka konkursów: Bydgoski Wolontariusz Roku i Szkolny Lidera Aktywności Społecznej Kostka. Prowadzi autorską audycję w OMG Radio. Jest certyfikowanym mediatorem rówieśniczym – prowadzi spotkania i kurs, jak radzić sobie z konfliktami i jak używać technik mediacyjnych w praktyce. 

Adrianna Nowicka

Poligrafia

Kierownik produkcji w drukarni offsetowej, absolwentka papiernictwa i poligrafii Politechniki Łódzkiej. Aktualnie studentka zarządzania i inżynierii produkcji Bydgoskiej Szkoły Wyższej, od 6 lat związana z branżą poligraficzną. Już od czasów szkolnych zaangażowana w działania wolontariackie – świąteczne zbiórki pieniędzy czy żywności dla najuboższych.

Adrianna Nowicka

Fotografia Reporterska

Absolwentka Zespołu Szkół Chemicznych w Bydgoszczy o profilu Fototechnik, laureatka prestiżowych konkursów fotograficznych do szczebla międzynarodowego włącznie. Fascynuje ją fotografia reporterska. Doświadczenie zdobywała w bydgoskich oddziałach Gazety Wyborczej, Pałacu Młodzieży, Młodzieżowego Domu Kultury i w Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury.